ZAKUP BILETU ONLINE

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ NA CHWILĘ OBECNĄ STANDARDOWA LICZEBNOŚĆ GRUP W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI WYNIKAJĄCYMI Z REŻIMU SANITARNEGO WYNOSI 3 OSOBY + PRZEWODNIK.

UWAGA! RODZINY MIESZKAJĄCE WSPÓLNIE, KTÓRE CHCIAŁYBY ZWIEDZAĆ NIEWIDZIALNĄ WYSTAWĘ RAZEM, W MAKSYMALNIE 5 OSOBOWEJ GRUPIE, PROSZONE SĄ O KONTAKT MAILOWY W SPRAWIE REZERWACJI - info@niewidzialna.pl

GOŚCIE PROSZENI SĄ O PRZYNIESIENIE MASECZEK OSOBISTYCH - JEST TO WARUNEK KONIECZNY DO UCZESTNICTWA W NIEWIDZIALNEJ WYSTAWIE. MY ZAPEWNIMY PAŃSTWU PREPARATY DO DEZYNFEKCJI RĄK ORAZ RĘKAWICZKI. TE TRZY ELEMENTY SĄ NIEZBĘDNE PODCZAS CAŁEGO ZWIEDZANIA. DZIĘKI TEMU BĘDZIE ONO BEZPIECZNE I KOMFORTOWE DLA OBU STRON.


OSOBY POTRZEBUJĄCE PRZEWODNIKA ANGLOJĘZYCZNEGO PROSZONE SĄ O KONTAKT WYŁĄCZNIE POPRZEZ MAILA: INFO@NIEWIDZIALNA.PL I NIE DOKONYWANIE REZERWACJI / ZAKUPU BILETÓW W SYSTEMIE! DZIĘKUJEMY!

PEOPLE WHO NEED ENGLISH SPEAKING GUIDE ARE OBLIGATORY ASKED TO CONTACT BY EMAIL: INFO@NIEWIDZIALNA.PL AND NOT TO BOOK / BUY TICKETS IN THE SYSTEM! THANK YOU!
INFORMUJEMY, IŻ ZAKUPIONY BILET NIE PODLEGA ZWROTOWI, ANI WYMIANIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM KONSUMENCKIM I REGULAMINEM NIEWIDZIALNEJ WYSTAWY

wydarzeń: 25